logo
Psychoterapeuta Gdańsk-Wrzeszcz

Jestem Psychoterapeutą Gestalt na etapie klinicznym w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt w Poznaniu oraz Konsultantem Kryzysowym z Certyfikatem Akademii IPTK. Posiadam Certyfikat z Psychologii Ogólnej i Stosowanej. Prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Poradni Zdrowia Psychicznego OPUS w Chojnicach oraz w prywatnym gabinecie w Gdańsk Wrzeszcz. Współpracuję również jako Psychoterapeuta ze Stowarzyszeniem INTERIOS w Sopocie, w którym świadczę pomoc psychologiczną osobom biernym zawodowo. Regularnie podnoszę moje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, treningach terapeutycznych i konferencjach naukowych oraz dbam o to, by moja praca była poddawana regularnej superwizji.

Doświadczenie zawodowe

Moje doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywam pracując jako Psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego w NZOZ OPUS w Chojnicach, gdzie Odbywałam również staż kliniczny. Praktykę odbyłam w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie w Centrum Zdrowia Psychicznego. Jestem też Psychoterapeutą w Stowarzyszeniu INTERIOS w Sopocie gdzie prowadzę krótkoterminową terapię indywidualną  z osobami biernymi zawodowo.

W gabinecie prywatnym udzielam pomocy psychologicznej, wsparcia kryzysowego a także prowadzę krótko i długoterminową terapię indywidualną osób dorosłych.

Chcę pomagać osobom, które przeżywają trudne chwile w swoim życiu i potrzebują wsparcia psychicznego, dobrego kontaktu z drugą osobą, zadbania o własne potrzeby, odbudowania  własnych zasobów by móc radzić sobie z trudnościami.

Pomogę Ci dotrzeć do Twojego potencjału aby w pełni rozwinąć umysł i rozwinąć skrzydła.

Prywatnie szczęście i zadowolenie buduję na komunikacji bez przemocy, dobrych relacjach, szczerości oraz umiejętności komunikowania własnych potrzeb.

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.

/ Carl Gustav Jung

Skontaktuj się